0903 203 832
info@stavrava.sk

Potrebujete poradiť? Odborné a dlhoročné skúsenosti z nás robia profesionálov - kontaktujte nás!

keby niečo...My sme tu pre Vás

Už viac ako dve generácie skúseností a zameranie sa na spokojnosť zákazníkov z nás robí overeného stavebného partnera. Môžete sa na nás spoľahnúť z pohodlia Vášho domova. Poskytujeme profesionálne služby pre fyzické ale i právnické osoby.

stavRaVa s. r. o.

 

Ak hľadáte menšiu stavebnú firmu, ktorá kladie dôraz hlavne na kvalitu vykonanej práce a spokojnosť zákazníka, tak ste na správnom mieste. Sme stavebnou firmou ktorá je na trhu viac menej od roku 1992.

 

Máme množstvo skúseností a praxe v odbore stavebníctva, hlavne čo sa týka jedného z konateľov pána Jozefa Václavík, a to nie len na území Slovenskej republiky ale taktiež Nemecka a dokonca v minulosti aj niekoľko mesačné pôsobenie na severe Afriky v meste Líbya. V roku 2012 bola vykonaná zmena právnej formy a to z FO na PO.             

 

Skúsenosťami, modernou technikou, najnovšími technológiami a odbornými školeniami našich zamestnancov sa Vám vieme prispôsobiť a splniť všetky Vaše potreby a požiadavky v požadovanej kvalite a za bezkonkurenčné ceny.

 

V našom portfóliu služieb vieme konečnému zákazníkovi poskytnúť VŠETKO, čo sa týka stavebníctva. Poskytujeme komplet práce na tzv. " kľúč " t.j. okrem stavebných prác vieme zabezpečiť taktiež vodoinštalačné práce a elektroinštalačné práce spojené s revíziou.viac info

 

 

www.stavrava.sk

Ukážky našich prác

Cenová kalkulácia prenájmu omietačky

vyžiadajte si nezáväznú kalkuláciu aby ste mali prehľad vo financovaní

Telefonický kontakt
0903 203 832

Kancelária

SNP 158/120
Zvolenská Slatina

Email
info@stavrava.sk